علوم پزشکی

آموزش های آفلاین

بسیارند فارغ التحصیلان رشته های گوناگون در کشور ما، که پس از اتمام درس خود نتوانسته اند راهی به بازار کار بیابند. اغلب یا متناسب با رشته ای که خوانده اند شغل مناسبی نمی یابند و یا اساسا به آن علاقه مند نیستند. با تغییر نگرش جوامع و صاحبان شرکت ها و کسب و کار ها، دیگر صرف داشتن مدرک تحصیلی دانشگاهی نمی تواند تضمین کننده یافتن شغلی مناسب و با درآمد مکفی باشد. در این راستا کسب مهارت، آن هم در رشته های کاملا کاربردی فکری هوشمندانه است که یکی از سریع ترین راه ها  برای جذب در  بازار کار می باشد.دوره هایی جذاب و پر مخاطب مانند:  دستیار دندانپزشک، امدادگر اورژانس، تکنسین داروخانه، طب ایرانی.

یکی از اهداف برگزارکنندگان دوره­ های آموزشی در عصر جدید، ارائه محتواهای آموزشی در هر زمان و هر مکان به متقاضیان یادگیری می باشد. گسترش استفاده از ابزارهای متصل به اینترنت این امکان را فراهم آورده است تا با استفاده از این ابزارها امکان دسترسی به محتواهای آموزشی در هر زمان و هرمکانی بیش از پیش فراهم شود.

سازمان جهاد دانشگاهی تهران به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی کشور به منظور گسترش آموزشهای خود در سطح ملی و بین­ المللی، آموزش های آفلاین را از طریق سامانه مدیریت آموزش خود به علاقمندان ارائه می نماید.

با ثبت­ نام در دوره ­های آموزشی آفلاین، به صورت نامحدود طی بازه زمانی تعریف شده (در مدت برگزاری دوره) از طریق ورود به پروفایل خود در سامانه مدیریت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به این محتواها دسترسی خواهید داشت.

در پایان دوره نیز گواهینامه شرکت در دوره آموزشی آفلاین (بدون درج نمره) برای فراگیران به صورت آنلاین و از طریق درخواست گواهینامه آنلاین در پروفایل فراگیران برای آنان صادر می گردد.

با توجه به اینکه سازمان جهاد دانشگاهی تهران یکی از اهداف آموزشی خود را گسترش دوره ­های آفلاین قرار داده است، این دوره­ ها به صورت مرتب به روزرسانی می شوند و با مراجعه به سامانه مدیریت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران می توانید از ارائه جدیدترین دوره­ های آموزشی آفلاین بهره­ مند شوید.