کارکنان دولت-سازمانی

آموزش های آفلاین

یکی از  مهمترین راهبردهای هر سازمانی جهت هم گام شدن با تغییرات تکنولوژی،توسعه و آموزش کارکنان است. آموزش فرصتی اساسی برای گسترش دانش کارمندان است.آموزش کارکنان عبارت از بهبود نظام مند و مستمر کارکنان برای بالا بردن سطح دانش و مهارت‌های فنی حرفه ای و شغلی و همچنین ایجاد رفتار مطلوب در رفتار کارمندان است . هدف از آموزش کارکنان ایجاد مهارت‌های لازم جهت انجام وظایف شغلی آنان و بالا بردن توانمندی آنان می باشد.  آموزش به کارمندان اجازه می دهد مهارت های جدیدی کسب کنند ، مهارت های موجود خود را بهبود بخشند،عملکرد بهتری داشته باشند.

یکی از اهداف برگزارکنندگان دوره­ های آموزشی در عصر جدید، ارائه محتواهای آموزشی در هر زمان و هر مکان به متقاضیان یادگیری می باشد. گسترش استفاده از ابزارهای متصل به اینترنت این امکان را فراهم آورده است تا با استفاده از این ابزارها امکان دسترسی به محتواهای آموزشی در هر زمان و هرمکانی بیش از پیش فراهم شود.

سازمان جهاد دانشگاهی تهران به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی کشور به منظور گسترش آموزشهای خود در سطح ملی و بین­ المللی، آموزش های آفلاین را از طریق سامانه مدیریت آموزش خود به علاقمندان ارائه می نماید.

با ثبت­ نام در دوره ­های آموزشی آفلاین، به صورت نامحدود طی بازه زمانی تعریف شده (در مدت برگزاری دوره) از طریق ورود به پروفایل خود در سامانه مدیریت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران به این محتواها دسترسی خواهید داشت.

در پایان دوره نیز گواهینامه شرکت در دوره آموزشی آفلاین (بدون درج نمره) برای فراگیران به صورت آنلاین و از طریق درخواست گواهینامه آنلاین در پروفایل فراگیران برای آنان صادر می گردد.

با توجه به اینکه سازمان جهاد دانشگاهی تهران یکی از اهداف آموزشی خود را گسترش دوره ­های آفلاین قرار داده است، این دوره­ ها به صورت مرتب به روزرسانی می شوند و با مراجعه به سامانه مدیریت آموزش سازمان جهاد دانشگاهی تهران می توانید از ارائه جدیدترین دوره­ های آموزشی آفلاین بهره­ مند شوید.